Zdjęcie przedstawiające artykuł w papierowym wydaniu miesięcznika "Biblioteka Publiczna"

Jak Legimi sprawdza się w czasach pandemii w naszej Bibliotece? Zapraszamy do lektury krótkiego artykułu, który ukazał się na łamach miesięcznika "Biblioteka Publiczna".

Grafika z logo "Gazeta Wyborcza" oraz "Wysokie obcasy" informująca o możliwości darmowej prenumeraty

Grupa Agora przygotowała specjalną darmową ofertę dla Biblioteki Miejskiej w Suszu, Pakiet PREMIUM do serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej" na kwartał. Wystarczy zarejestrować się na stronie prenumeraty, podając adres mailowy, na który zostanie przyznany dostęp.

Grafika przedstawiająca półki z książkami oraz napis "zapraszamy ponownie"

Drodzy czytelnicy, spieszymy poinformować o zasadach funkcjonowania naszej Biblioteki:

W naszej Bibliotece udostępniamy darmowe kody do platformy Legimi gdzie ulubione tytuły można pobrać wprost na urządzenie mobilne. Jak duże zainteresowanie tego typu formą czytelnictwa było w 2020 roku?