Projekt "Susz to My" - historia lokalna pisana fotografiami mieszkańców, udało nam się doprowadzić do szczęśliwego finału. To efekt pozyskania środków przez grupę nieformalną stworzoną przez nasze bibliotekarki z dwóch zewnętrznych źródeł finansowania: środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO - Warmia Mazury Lokalnie 5 na książkę w wersji elektronicznej, oraz Działaj Lokalnie - na książkę drukowaną tradycyjnie.

WERSJA ELEKTRONICZNA KSIĄŻKI DO POBRANIA: > KLIKNIJ TUTAJ <

W związku z licznymi pytaniami o możliwość kupna, informujemy, że nie jest to możliwe. Jest to jeden z warunków, jakie niesie ze sobą sposób finansowania. książka została zredagowana, opracowana i złożona ze środków zewnętrznych, projektowych, niesie to za sobą konsekwencje, m.in. brak możliwości komercyjnego udostępniania.

Książka będzie dostępna dla wszystkich chętnych - w formie elektronicznej bez ograniczeń na stronie Biblioteki oraz do wypożyczenia w formie tradycyjnej, papierowej.

Jeżeli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaku z koordynatorem projektu, Agatą Masny ( nr telefonu: 552786287)

WERSJA ELEKTRONICZNA KSIĄŻKI DO POBRANIA: > KLIKNIJ TUTAJ <