Nowości, nowości - czyli wielkie święto w naszej Bibliotece📚🎉📚🎉📚 Będzie czytane😉🔥

Nasz księgozbiór powiększył się o najnowsze pozycje takich autorów jak: Remigiusz Mróz, Danka Braun, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Beata Majewska vel Augusta Docher, Katarzyna Bonda, Gabriela Gargaś, Paulina Świst Joanna Jax, Krystyna Mirek, Katarzyna Puzyńska.

„Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

NPRCz 2.0 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa