W związku z bardzo dużym wzrostem zakażeń premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie dla użytkowników instytucji kultury – w tym także bibliotek.

Zapraszamy do naszej Biblioteki dzisiaj (czwartek) i jutro (piątek) do godziny 17.00. Limity ilości wypożyczonych książek zostały zwiększone więc tym bardziej warto nas odwiedzić.

Od 7 listopada (od soboty) do 29 listopada zespół Biblioteki Miejskiej w Suszu oraz filii przechodzi na system pracy stacjonarny zamknięty.

Biblioteka będzie zamknięta, natomiast uruchamiamy system zamówień książek na telefon, bądź online.

Zamykamy dla Państwa bibliotekę, ale jesteśmy tutaj dla Was cały czas i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: książki do domu, ksiązki on-line: LEGIMI.