Warsztaty 3D – zajęcia inne niż wszystkie – także w Suszu!

Druk, skanowanie i projektowanie w 3D - już niebawem dla dzieci z terenu Gminy Susz w wieku 9-12 lat zorganizowane zostaną wyjątkowe zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem najnowszej technologii, która właśnie zmienia świat. Zgłoszenia udziału w zajęciach przyjmuje Biblioteka Miejska, która serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach. Technologia druku 3D jest obecnie uważana za jedną z najbardziej przyszłościowych dziedzin rozwoju przemysłu na świecie. Już dziś druk 3D jest wykorzystywany w wielu branżach:
w medycynie, w archeologii, motoryzacji, lotnictwie, budownictwie – a to dopiero początek ery druku 3D. To technologia, do której niewątpliwie należy przyszłość! Teraz, dzięki inicjatywie Biblioteki Miejskiej, w ramach projektu „Działaj lokalnie” i przy współpracy iławskiego oddziału firmy Edu3dkacja.pl, z podstawami skanowania, projektowania i druku 3D zapoznają się także dzieci z terenu Gminy Susz. Cykl zajęć startuje w dniu 18.07. Warsztaty odbywać się będą w bibliotecznej czytelni, w 12-osobowych grupach, pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają o lekkiej
formie zajęć, dostosowanej do wieku uczestników. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach 3D. Korzystajmy z okazji, aby zapoznać naszych najmłodszych mieszkańców z nowinkami technicznymi, które pomogą rozbudzić kreatywność dzieci, rozbudzą ich ciekawość świata i nauki oraz przygotują na szybko zmieniającą się przyszłość.

POZNAJ NAJNOWSZĄ TECHNOLOGIĘ, KTÓRA WŁAŚNIE ZMIENIA ŚWIAT!
Biblioteka Miejska w Suszu serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty:
SKANOWANIE, PROJEKTOWANIE I DRUK 3D!
WAŻNE TREŚCI W LEKKIEJ FORMIE!

Zapraszamy dzieci z terenu Gminy Susz w wielu 9 – 12 lat


PRZEKONAJ SIĘ, JAK WYGLĄDA PRZYSZŁOŚĆ!
Baw się przy okazji nauki. Poznaj sprzęt, projektuj, skanuj i drukuj co tylko chcesz w 3D!

Oprócz warsztatów odbędą się również zajęcia plastyczno -artystyczne (plener artystyczny, piknik pod chmurką, teatr kamishibai, domowy slime oraz tworzenie kul do kąpieli.   Dla dzieci przekąski, napoje oraz nagrody na zakończenie zajęć. 
termin: 18.07 -22.07
godziny: 10 - 14
wpisowe 100 zł
ilość miejsc ograniczona