W piątkowy wieczór, razem z naszymi małymi gośćmi, dyskutowaliśmy o wyjątkowej sile przyjaźni, wspólnie stworzyliśmy wyjątkową grę planszową, kosmiczne, brokatowe slimy oraz piękne zakładki w stylu "Małego Księcia".

W piątek 4 października Biblioteka Miejska w Suszu zaprasza na wyjątkowy wieczór z "Małym Księciem". Wszystko w ramach ogólnopolskiego projektu Noc Bibliotek 2019.

Przed nami kolejna odsłona projektu Mała książka - wielki człowiek, tym razem dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Dokładnie 8739 tradycyjnych wypożyczeń książek przez 2231 czytelników zanotowała w pierwszej połowie 2019 roku Biblioteka Miejska w Suszu. Do pierwszej z tych liczb dodać należy także 1410 tytułów, przeczytanych przez suszan w serwisie Legimi. Bezpłatny dostęp do tej platformy to niejedyny sukces lokalnej placówki bibliotecznej.

Dziękujemy za cudowną i ciepłą rozmowę, za wspaniałe trzy godziny w świetnym towarzystwie. Już tęsknimy!

Na zaproszenie Biblioteki Miejskiej w Suszu spotkanie autorskie dla młodzieży poprowadził Krzysztof Piersa, autor książek “Komputerowy ćpun” i “Trener marzeń”.