Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Suszu informuje, że nabór ofert na stanowisko pracy: Glówny Księgowy został zakończony.

Chcemy być bliżej Was drodzy czytelnicy. Nowe miejsce, które powstało w naszej Bibliotece na pewno nam w tym pomoże!

Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Suszu ogłasza nabór wniosków na stanowisko pracy: Główny Księgowy.

W związku z godzinną przerwą na dyzynfekcję (od 11.00 do 12.00), Biblioteka będzie czynna od godz. 9.00.

Dodatkowe wymogi wymusiły przesunięcie otwarcia Biblioteki na dzień 6 maja (środa). Zmianie ulegają równiez zasady funkcjonowania Bibliteki Miejskiej w Suszu.

Doczekaliśmy się! 4 maja nasza Biblioteka ponownie będzie dla Was czytelników otwarta. Niestety nowa rzeczywistość wymusiła tez na nas nowe obowiązki. Prosimy zapoznajcie się z grafiką.