Poniżej przedstawiamy dwa zestawienia najchętniej czytanych tytułów w 2023 roku. Zestawienie tradycyjnie podzieliliśmy na książki, oraz e-booki. Sprawdźcie czy wasze ulubione pozycje znalazły się w gronie tych najbardziej rozchwytywanych.

Projekt "Susz to My" - historia lokalna pisana fotografiami mieszkańców, udało nam się doprowadzić do szczęśliwego finału. To efekt pozyskania środków przez grupę nieformalną stworzoną przez nasze bibliotekarki z dwóch zewnętrznych źródeł finansowania: środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO - Warmia Mazury Lokalnie 5 na książkę w wersji elektronicznej, oraz Działaj Lokalnie - na książkę drukowaną tradycyjnie.

Idą święta! 6 grudnia zapraszamy dzieci w wieku 8-15 lat do udziału w Mikołajkowych warsztatach artystycznych. Spotkajmy się w Bibliotece o godzinie 17:00 i wspólnie wyczarujmy na szydełku magię Świąt!

Wspomnień czar... Filmik pachnący wakacjami. Przeżyjmy to raz jeszcze!