Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Suszu ogłasza nabór wniosków na stanowisko pracy: Główny Księgowy.

W związku z godzinną przerwą na dyzynfekcję (od 11.00 do 12.00), Biblioteka będzie czynna od godz. 9.00.

Dodatkowe wymogi wymusiły przesunięcie otwarcia Biblioteki na dzień 6 maja (środa). Zmianie ulegają równiez zasady funkcjonowania Bibliteki Miejskiej w Suszu.

Doczekaliśmy się! 4 maja nasza Biblioteka ponownie będzie dla Was czytelników otwarta. Niestety nowa rzeczywistość wymusiła tez na nas nowe obowiązki. Prosimy zapoznajcie się z grafiką.

Drodzy Użytkownicy, zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12 do 29 marca następuje zamknięcie dla czytelników bibliotek publicznych.

"Książki relaksują, edukują, bawią, wzruszają. Statystyki są jednak nieubłagane. Wolimy skrolować telefon niż przeglądać papierowe publikacje. Agata Kirzanowska, dyrektorka Biblioteki Miejskiej w Suszu ma na to sposób. Zachęca do elektronicznych wydań. Niegdyś ich wielka przeciwniczka, dziś propagatorka wirtualnego czytania."