Przedstawiamy zestawienie tytułów, które cieszyły się największą popularnością w 2020 roku. Najpopularniejszą 10-tkę pozycji podzieliliśmy na te wypożyczane w formie tradycyjnej książki jak i cyfrowych wypozyczeń w serwisie Legimi.

Dzisiaj swoje święto obchodzą nasi kochani Dziadkowie. Majsterkowicze, złote rączki. Zawsze pierwi żeby iść z pomocą swoim wnukom. Lubią też czasami porozpieszczać nasze pociechy. Dziadkowie! Żyjcie nam sto lat :)

Drogie Babcie, samych cudownych chwil z uśmiechem, rodziną i oczywiście książką. Niekoniecznie tą tradycyjną ;)

Spieszymy poinformować, że po listopadowej przerwie spowodowanej ograniczeniami w związku z pandemią wirusa Sars-CoV-2 nasza Biblioteka jest ponownie otwarta.

W związku z bardzo dużym wzrostem zakażeń premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie dla użytkowników instytucji kultury – w tym także bibliotek.

W piątkowy wieczór 9 października br. Biblioteka Miejska w Suszu zamieniła sie w... Hogwart! Wszystko za sprawą Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek - akcji, w której nasza placówka bierze udział regularnie.